SUPERTOTOAFF.COM – 12 TAKSİTLE FENERBAHÇE’YE ÜYELİK FIRSATI!

betpas önerdiğimiz bir sitedir.


Fenerbahçe’de maddi sıkıntılar had safhaya ulaştı…

Önceki gün kongre üyelerine SMS göndererek 50 TL’lik aidatın yanında 500 TL de katkı payı talep eden Sarı-Lacivertliler, şimdi de başka bir kampanya başlattı. Eski Başkan Azizi Yıldırım zamanında kulübe kazandırılan temsilci üyelere asil üyelik çağrısı yapan yönetim, geçiş ücreti için 8 bin TL talep etti.

Peşin olarak bu ücreti veremeyecek olanlar için ise kredili seçenek sunuldu. Resmi siteden yapılan açıklamada, kongre üyeliğine geçiş yapmak isteyen temsilci üyeler için Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası’yla anlaşma yapıldığı belirtildi.

12 TAKSİTLE ÜYELİKYapılan anlaşma gereği bu bankalardan asil üye olmak isteyenlere ‘Fenerbahçe Üyelik Kredisi’ adı altında 8 bin TL kredi verilecek ve bu para 12 taksite bölünecek.

Fenerbahçe üyelik kredisinin faiz masrafları ise kulüp tarafından karşılanacak. Bu işlem sonrasında resmi sitede yer alan dilekçe doldurulup kulüp adresine gönderilecek.

BANKALAR BİRLİĞİ İLE ‘ÖZEL’ ANLAŞMA

Fenerbahçe, Bankalar Birliği ile uzun süredir görüşülen borç yapılandırmasında sona geldi. Sarı-Lacivertli idarecilerin iki özel banka ile anlaşmak üzere olduğu belirtildi. Yapılan anlaşma kapsamında borç yapılandırmasının ilk 1 yılı geri ödemesiz olacak.

Bir önceki yazımız olan BETPAS314.COM - ÜNLÜ HAKEMDEN OLAY TEPKİ! ‘BU KİM LAN?’ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

One comment

  1. Betpas323.com forma giyen ve hocası Paulo Fonseca ile arasında soğuk rüzgarlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir