RESTBET346.COM – MEHMET SEPİL’DAN ÇALIŞTAY YORUMU: ‘İLK GÜNDEN GÖRDÜK Kİ…’

betpas önerdiğimiz bir sitedir.


Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Mehmet Sepil, Ankara’da süren Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı’nın ikinci günü öğle arasında, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir ile basın birlikte mensuplarına açıklamada bulundu.

Çalıştayın çok yararlı geçtiğini ifade eden Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Mehmet Sepil, “Süper Lig, 1., 2. ve 3. Lig kulüplerinin katılımıyla uzunca çalıştık. Çok yararlı bir çalışma oldu. Dün öğleden sonraki panellerde bakanlığımız yuvarlak masa toplantısı düzenledi. Tüm liglerdeki kulüplerimiz aynı masada Türk futbolunun sorunlarını tartıştılar. Özellikle stratejik konuların neler olduğu ve burada yapılması gereken değişiklikler tartışıldı. Bir Süper Lig başkanı olarak diğer liglerle oturmamız bize deneyim kazandırdı. Herkes görüşlerini ifade etti. Önümüzdeki günlerde de bu çalışmalarımız sürecek. Ama ilk günden şunu gördük ki uzun yıllar sonra bir araya gelmenin ve herkesin görüşlerini ifade etmesinin çok büyük faydası var. Samimiyetle buradan çok iyi sonuçların çıkacağını ve Türk futbolunun, Türk sporunun yararlanacağını düşünüyorum” diye konuştu.14 Ocak 2020

Ahmet Ağaoğlu`dan son 10 yıl vurgusu
Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, geriye dönüp 2010`lu yılların muhasebesini yaptıklarında şampiyonlukla açılan bir defterin bugün yine şampiyonluğun en yakın adaylarından biri olarak kapattıklarını belirtti. Ağaoğlu, şampiyonluklarının çalınmasıyla perdesi açılan bu on yıl , Trabzonspor için kaos ve ızdırap dolu zamanlar olduğunu belirterek, yapılan yanlışlara rağmen camia olarak toparlanmasını bildiklerini söyledi.
İlgili Haberi Oku


Bir önceki yazımız olan RESTBET346.COM - FENERBAHÇE’NİN KADERİ 7 KİŞİNİN ELİNDE! başlıklı makalemizde restbet346.com hakkında bilgiler verilmektedir.

One comment

  1. Betboo396.com sözleşme teklifini kabul etti. Yönetimin her iki oyuncunun menajerleri ile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir