RESTBET346.COM – GENÇLERBİRLİĞİ TEKNİK DİREKTÖRÜ HAMZA HAMZAOĞLU: ‘ZOR DA OLSA BİR GOL BULDUK VE KAZANDIK…’

betpas önerdiğimiz bir sitedir.


Gençlerbirliği, konuğu Gaziantep’i 1-0’la geçip kritik bir galibiyet alırken maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, “Öncelikle haberi şimdi aldım Elazığ’da yaşanan 6.8’lik deprem bayağı şiddetli olmuş. İnşallah can kaybı olmadan depremi atlatırız. İlhan başkanımızın 3’üncü yılında ona böyle zor bir maçta galibiyet hediye etmek her şeyden önce bizleri mutlu etti. İnşallah o da orada biraz olsun mutlu olmuştur. Çünkü büyük emekler sonucunda ortaya çıkardığı bu kulübün yaşaması, Türkiye örnek olacak şekilde yönetilmesi ve gelecek yıllara taşınması önem içeren bir durum. Bu değerli kulübü de o günlere biz ve bizden sonra gelecek olanlar hem yönetimler hem antrenörler hem oyuncular inşallah layıkıyla taşırız” ifadelerini kullandı.

24 Ocak 2020

MAÇ SONUCU | Gençlerbirliği 1-0 Gaziantep FK
Gençlerbirliği Gaziantep maçı ile Süper Lig`de 19. hafta heyecanı başladı. Ev sahibi Alkaralar, sahadan 1-0`lık galibiyetle ayrıldı ve kritik üç puanın sahibi oldu. VAR`ın damga vurduğu maçta Gençlerbirliği, VAR ile bir penaltı kazandı, Gaziantep`in ise iki golü VAR ile geçersiz sayıldı.
İlgili Haberi OkuGaziantep FK karşısında zor bir maç oynayacaklarını bildiklerini söyleyen Hamzaoğlu, “Gaziantep takımı maçtan önce de söylemiştim. Tam deplasman, kontra atak takımı ve çok tehlikeli oyunculara sahip. Geride sağlam, kalabalık savunma yapıp aşırı hızlı oyuncularla gole gitmeyi planlayan bir takım. Maçtan önce bugün bizim için çok da kolay maç anlamına gelmiyordu. Biz bu geride kalabalık savunmayı aşmak için hafta içinde hem kanatlardan, hem şutlar hem ara pasları deneyelim diye konuştuk ve çalıştık. Zor da olsa penaltıdan da olsa 1 gol bulduk ve maçı kazandık” dedi.

Geçen haftaki mağlubiyet yaptıktan sonra alınan Gaziantep FK galibiyetinin çok önem içeren olduğunu dile getiren Hamzaoğlu, “Geçen haftaki mağlubiyetten sonra bu maç çok daha önem kazanmıştı. Bu galibiyet çok daha anlam kazandı. Şimdi buradan 3 puan alıp önümüzde Başakşehir ve Trabzonspor maçları var. Onlar çok daha zor geçecek, onlara daha güvenli hazırlanmamıza sebep olacak. Lige döndüğümüzü bugün gördük. İnşallah önümüzdeki haftalarda iyi mücadele eden bir Gençlerbirliği ortaya koyarız” diyerek açıklamalarını sonlandırdı.


Bir önceki yazımız olan RESTBET346.COM - UĞUR BORAL KİMDİR? UĞUR BORAL HANGİ TAKIMLARDA OYNADI? başlıklı makalemizde restbet346.com hakkında bilgiler verilmektedir.

2 comments

  1. Restbet354.com tutulmaları olabilir, ortalık karanlık görünebilir bu gayet doğal. Ancak güneş

  2. Restbet354.com YÜZDE 40’A ÇIKARDINIZ”TFF’nin harcama limitleri içinde olduklarını sözlerine ekleyen Cengiz,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir