RESTBET346.COM – EMRE BELÖZOĞLU: BİZDEN BEKLENENİ VERMEK İSTİYORUZ

betpas önerdiğimiz bir sitedir.


Süper Lig’in 18. haftasında Gaziantep FK’yı 2-0 yenen Fenerbahçe’de kaptan Emre Belözoğlu, karşılaşmanın ardından galibiyeti değerlendirdi.

Yayıncı kuruluşa konuşan Emre, camiaya sezon sonunda şampiyonluk hediye etmek istediklerini belirterek şu ifadeleri kullandı;

“Maça genel anlamda hükmetmek isteyen taraf bizdik. Genelde bizi bekleyen bir takım olacağını biliyorduk. Sahaya iyi dağıldığımızda iyi pozisyonlar bulduk. Aksi olunca da pozisyon bulamadık. İkinci yarıya iyi başlamamız büyük ölçüde önemli olanydi. Önümüzde 3-4 haftalık zor bir fikstür var. İnşallah sezon sonunda camiamızın bizden beklediği şampiyonluğu hediye etmek istiyoruz.Jailson ile çarpıştık. Gözümde morluk var ama sıkıntı yok. Pozisyondan 10 dakika sonra görmede biraz sıkıntı yaşadım ama devre arasında tedavi uyguladılar. Sıkıntı yok.”


Bir önceki yazımız olan RESTBET346.COM - ALİ KOÇ VE COMOLLİ ARASINDA YAŞANAN İSTİFA GÖRÜŞMESİ! ‘PRESTİJİMİ SARSTINIZ BIRAKIYORUM’ başlıklı makalemizde restbet346.com hakkında bilgiler verilmektedir.

One comment

  1. Restbet352.com vuruşla topu ağlara gönderdi: 2-390+1 dakikada Manisa FK skoru eşitledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir