BETPAS315.COM – VEDAT MURİQİ’DEN YÜREK YAKAN AÇIKLAMA! ‘GOLÜMÜ MİRAÇ’A ARMAĞAN EDİYORUM’

betpas önerdiğimiz bir sitedir.


Fenerbahçe’nin golcü ismi Vedat Muriç, Başakşehir karşısında alınan 2-0’lık galibiyetin ardından FBTV’nin canlı yayınına katıldı.  Golcü futbolcu Başakşehir’e attığı golü Elazığ depreminde hayatını kaybeden Miraç Can Dişli’ye hediye ettiğini açıkladı.

İşte Vedat Muriç’in yürek burkan açıklamaları…

“Elazığ’da Malatya’da yaralılara acil şifalar. Vefat edenlere de Allah’tan rahmet diliyorum. Golümü, galibiyeti depremde vefat eden Miraç Can Dişli’ye armağan ediyorum. Beni Malatya maçına bekliyordu, mesaj atmıştı. Bugün maça giderken komşusu mesaj attı, kardeşimiz depremde hayatını kaybetmiş. Bu çok acı bir olay. Biz büyük bir ülkeyiz, toparlayacağız. Bir çocuğun böyle hayatını kaybetmesi insanı mahvediyor. Ölümün yaşı olmaz, her ölüm üzücüdür ama böylesi çok zor. Allah, insanın düşmanının başına vermesin. Çocuk sahibi olduktan sonra böyle bir olay sizi daha da derinden etkiliyor. Maça giderken bunu öğrendim ve gerçekten çok kötü oldum.”Elazığ’da dün yaşanan 6,8 şiddetinde deprem yapar yapmaz 12 yaşındaki Miraç Dişli 12 saat sonra enkazdan sağ olarak kurtarılmış, ancak hastanede hayatını kaybetmişti.

Arama-kurtarma ekipleri, Elazığ’ın Maden ilçesine bağlı Gezin’de yıkılan Mavi Göl Apartmanı’nın enkazının altındaki baba Meriç Dişli, anne Pınar Dişli ve Miraç’a ulaşmıştı.

Annesinden sekiz dakika sonra enkaz altından sağ çıkarılan Miraç kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.


Bir önceki yazımız olan RESTBET346.COM - GS TV NASIL İZLENİR? GALATASARAY TV FREKANSI VE CANLI İZLEME DETAYLARI… başlıklı makalemizde restbet346.com hakkında bilgiler verilmektedir.

One comment

  1. Betpas323.com değerlendirmelerde bulundu.Milli futbolcular, Almanya’nın Düsseldorf kentindeki Esprit Arena’da AA muhabirinin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir