BETPAS315.COM – SON DAKİKA… ANKARAGÜCÜ’NDEKİ TRANSFER YASAĞI KALDIRILDI

betpas önerdiğimiz bir sitedir.


Ankaragücü Başkanı Fatih Mert, sosyal medya hesabından transfer yasağının kaldırıldığını şu sözlerle açıkladı: “Sevgili Ankaragüçlüler, tranfer yasağını şu an tamamen kaldırdık. Tüm camiamıza armağan olsun”

Bugüne kadar olan tüm dosyalarda futbolcularla karşılıklı olarak anlaşan Ankaragücü yönetimi, SSK ile de borçları yapılandırdı.Ankaragücü yönetimi, futbolcu Anton Putsila ile de karşılıklı sağlanan anlaşmanın belgesini de FIFA’ya iletti. FIFA’nın anlaşmayı onayladığı yazıyı kulübe göndermesi yaptıktan sonra da transfer yasağı kalkmış oldu. Ankara temsilcisi, transfer için ön görüşme yaptığı futbolcularla masaya oturacak.

Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert, transfer yasağını kaldırmak için bugüne kadar yapılan çalışmalar ve toplam borç durumuyla ilgili önümüzdeki günlerde basın toplantısı düzenleyecek.

Bir önceki yazımız olan RESTBET346.COM - SÜPER LİG’DE ARA TATİL NE ZAMAN BİTİYOR? SÜPER LİG İKİNCİ YARI İLK HAFTA FİKSTÜRÜ… başlıklı makalemizde restbet346.com hakkında bilgiler verilmektedir.

One comment

  1. Betpas324.com bek ve stoper oynayan Vitalii Mykolenko’yu Fenerbahçe’nin kiralık ve satın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir