BETPAS315.COM – FENERBAHÇE’DEN İSTİFA EDEN DAMİEN COMOLLİ’DEN FLAŞ AÇIKLAMALAR: ‘BİR SENE ÖNCE İSTİFA ETMİŞTİM…’

betpas önerdiğimiz bir sitedir.


Fenerbahçe’de istifası ile gündeme damga vuran Damien Comolli, açtığı andan itibaren tartışma yaratan ve belki de ayrılık sürecini hızlandıran Twitter hesabından bir veda açıklaması yayınladı. Açıklamada Comolli, 25 Şubat 2019’da istifa ettiğini ve 12 ay olan ihbar süresi boyunca görevine devam ettiğini açıkladı. İşte gündeme damga vuran açıklama:

“Değerli büyük Fenerbahçe ailesi. Dün, Fenerbahçe ile sözleşmemi sona erdirdim. Aslında bu kararımı Şubat 2019’da resmen Başkan’a yazılı olarak iletmiştim ve kontratımda yazdığı üzere 25 Şubat 2019’dan itibaren 12 aylık ihbar süresince hizmet vermeye devam ettim.

Bu süreç içinde Başkan’a birçok defa görevi bırakmayı teklif ettim ama başarılı olamadım. Yine bu süreçte devasa finansal kısıtlamalar içinde olabilecek en rekabetçi takımı oluşturmak için görevime tam anlamıyla bağlı kaldım aynı zamanda kulübümüz Fenerbahçe’nin ve Türk futbolunun ihtiyacı olan ve mevcut durumu değiştirebilecek yeni kulüp yönetim sistemi ve finansal model üzerine uzun vadeli projeler üzerinde çalışmaktaydım.17 Ocak 2020

Fenerbahçe`nin Gaziantep kadrosu açıklandı
Fenerbahçe`nin Gaziantep FK ile deplasmanda oynayacağı maçın aday kadrosu belli oldu. Fenerbahçe`de sakatlıkları devam eden 4 yıldız kadroda yer almadı.
İlgili Haberi Oku

Başkan’a kulüpten 25 Şubat 2020 yerine dün ayrılmama izin verdiği için teşekkür etmek isterim.

Daha önem arz edensi, takıma ve bana yöneltilen tüm haksız eleştirilere rağmen -yakın gelecekte hepsinin yanlış olduğu ortaya çıkacak- Fenerbahçe taraftarının inanılmaz tutkusuna hayran kaldım ve kalmaktayım.

Bu harika ve biricik yapı için, Fenerbahçe için her şeyin en iyisini diliyorum.

En içten dileklerimle…”

Bir önceki yazımız olan RESTBET346.COM - BEŞİKTAŞ TEKNİK SORUMLUSU ŞENOL FİDAN: ‘BİR ŞEYLERİ VERMEMEK İÇİN DİRENİYORLAR…’ başlıklı makalemizde restbet346.com hakkında bilgiler verilmektedir.

One comment

  1. Betpas323.com Finale kadar giden iki takımdan biri olmak istiyoruz” diye konuştu.”İkinci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir