BETPAS313.COM – RYAN BABEL’DEN AJAX TRANSFERİ HAKKINDA KONUŞTU

betpas önerdiğimiz bir sitedir.


Galatasaray’dan Hollanda ekibi Ajax’a transfer olan Ryan Babel Hollanda’ya iniş yaptı ve ilk açıklamalarını yaptı. De Telegraaf’ın haberine göre Babel açıklamasında, “Ülkeme ve Amsterdam’a geri döndüm. Her şey çok çok hızlı oldu. Geri dönmek çok ilginç oldu. Ama mutluyum. Ben her zaman Ajax taraftarı oldum, bu bir sır değil. Ajax’ın 9 yıllık uzak olduğum dönemde nasıl geliştiğini görmek de güzeldi.” sözlerini kullandı.

“Kulübüm Ajax için tekrar oynama fikri çok onur verici bir şey ama karar tamamen bende değildi. Buraya gelebilmem için her iki tarafa da yararlı olabileceğim bir durum ortaya çıkınca seçim yapmam kolay oldu ve çok hızlıca transfer tamamlandı.”Galatasaray’da aldığı ücretin bir kısmından feragat etmek zorunda olduğunun hatırlatılması üzerine yıldız futbolcu, “Bu durumu kendime Avrupa Şampiyonası sırasında ödeyebileceğim bir yatırım olarak gördüm. Futbol oynamak için çalışan bir takıma geldim. Galatasaray’da ilk yarı yıl biraz zor geçti”

Ajax’ın mevcut kadrosu içerisinde hangi mevkiide oynayacağına yönelik sorulara ise, “Bunu ben şimdiden söyleyemem. Bana bağlı bir konu değil. Çalışmalarımı yapacağım ve antrenörümüzün beni nasıl kullanacağını göreceğim. Ben her zaman bir takım oyuncusu oldum. Ajax’ın harika kadrosu var. Bu yüzden bir an önce çalışmalara başlamak için sabırsızlanıyorum” ifadelerini kullandı. (Sporx)


Bir önceki yazımız olan RESTBET344.COM - BAHÇEŞEHİR KOLEJİ'NİN RAKİBİ PINAR KARŞIYAKA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

One comment

  1. Betpas325.com şampiyonluğu istiyorsak istediğimizi açık net olarak belli etmeliyiz. Taraftar baskısını

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir