BETPAS313.COM – PELİCANS VE ZİON, BU AY BİR SİFTAH İÇİN ‘UMUTLULAR’

betpas önerdiğimiz bir sitedir.


New Orleans Pelicans ve çaylak Zion Williamson’ın, ameliyattan iyileştikten sonra Ocak ayında sahaya dönme konusunda “umutlu” oldukları söylendi.

Stadium’dan Shams Charania, durumu şu şekilde açıkladı:

“Williamson’ın ilk antrenmanına, yeni yıldan kısa bir süre sonra Çarşamba günü geri dönmesinin beklendiği söylenmişti ve her iki tarafın da Williamson için Ocak ayının ilk maça çıkış zamanı olması konusunda umutlu oldukları belirtildi.”

Williamson, menisküsünü yırttığı doğrulandıktan sonra normal bir sezon maçı oynamadan önce 21 Ekim’de ameliyat edilmişti.

PELICANS, ZION İÇİN OLDUKÇA TEMKİNLİPelicans, iyileşme sürecinde Williamson’a karşı çok temkinli davranmıştı. Geçtiğimiz hafta ESPN’den Jorge Sedano, ameliyattan sonraki rehabilitasyon sürecinin standart iyileşme prosedüründen daha fazlasını gerektirdiğini bildirmişti.

Takımın, Williamson’a “vücudunun kinetik zinciri üzerinde çalışmak adına” nasıl yürüyeceğini ve koşulacağını öğrettiği de söylenenler arasındaydı.

Sedano, Williamson’ın ilk maçına çıkmadan önce, Pelicans’ın kendisiyle iki veya üç antrenmanı tamamlamasını istediklerini eklemişti.

New Orleans, Williamson olmadan sezonda sıkıntılı bir durumda. Takım 11–23 derecesinde ve Batı Konferansı’nda 14. sırada yer alıyor.


Bir önceki yazımız olan RESTBET341.COM - FENERBAHÇE'DE ÇANLAR ZANKA İÇİN ÇALIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

One comment

  1. Betboo926.com golü bulunan Gençlerbirliği’nin golcü oyuncusu Bogdan Stancu’nun ardından takibi sürdüren

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir