BETBOO691.COM – HÜSEYİN ÇİMŞİR: ‘KENDİ HİKAYEMİZİ YAZMAK İSTİYORUZ’

betpas önerdiğimiz bir sitedir.


Trabzonspor’un yeni teknik direktörü Hüseyin Çimşir, Antalya kampında Bursaspor ile oynanan hazırlık maçında ilk kez takımın başında sahaya çıktı.Çimşir, maç sonrası da A Spor’a şöyle konuştu:

“Eksiklerimizi görmek açısından iyi bir sınav oldu. Karma bir takım oluşturduk. Alacağımız dersler var. Kupa maçına kadar hazır olacağız.

Baskı her yerde var; baskının olmadığı yer olmaz. İkinci yarıdan beklentimiz şu andaki konumun üstüne çıkmak. Şampiyonluk hedefimiz var. Bu sezonla ilgili hikâyesi okunan bir takım olmak istiyoruz. Başkasının hikâyesini değil kendi hikâyemizi yazmak istiyoruz.

Ünal Karaman’ın 1.5 sene yardımcılığını yaptım. Artık işin o tarafına bakmanın anlamı yok. İyi şeyler yaşadığımızı düşünüyorum. Abimdi, yolu bahtı açık olsun.

BAŞKAN Ağaoğlu’na bana güvendiği için teşekkür ederim.Takımda eksiklikler var. Devre arasında maliyet ve kalite açısından iyi oyuncu almak kolay değil. Bunlar önemli şeyler. Mevcutlara alternatif ve üstün bir oyuncu olursa olabilir. Transfer yapmak için oyuncu almayacağız.”


Bir önceki yazımız olan BETPAS313.COM - FENERBAHÇE, RİCARDO RODRİGUEZ İÇİN SON VİRAJDA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 comments

  1. Betboo652.com sorularını yanıtladı. İki futbolcu, basında yer alan transfer iddialarını kendilerinin

  2. Sultanbet692.com Güven Yalçın ile yolların ayrılması bekleniyor. Siyah-Beyazlı forma altında kötü

  3. Betboo78.com 15 dakikada ise 5 gol attı. İlk yarının uzatma bölümünde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir