41BAHİSNOW.COM – HÜSEYİN ÇİMŞİR’İN HAMLESİ; TRABZONSPOR GERİ ÇEKİLMEYECEK

betpas önerdiğimiz bir sitedir.


Trabzonspor’un, maçların özellikle ikinci yarısında geriye çok yaslanmasını taraftarın yanı sıra yöneticiler de eleştirmişti. Teknik direktörlüğe Hüseyin Çimşir’in getirilmesiyle birlikte Fırtına’nın oyun anlayışı da değişti. İşte yeni Trabzonspor:

KANATLAR AKTİF KULLANILACAK
Çimşir, idmanlarda hücum organizasyonlarının ağırlıklı olarak kanat oyuncuları üzerinden gerçekleştirilmesini istedi. Beklere de “Daha fazla ileri çıkın” talimatı verildi.

ORTA SAHAYA EKSTRA SORUMLULUK
Savunmadan uzun top ile çıkmaya karşı olan Çimşir, stoperlerden birini hücumlarda aktif olarak kullanacak. Geriden oyun kurarken Sosa ve Mikel daha fazla sorumluluk alacak.DAHA ÇOK PAS VE TOP KONTROLÜ
Antalya kampındaki tüm idmanlarda iki konu ön plana çıktı. Birincisi pas trafiği, ikincisi ise topun kontrolünü elde tutma. Bu anlamda Ndiaye transferinin takıma olumlu yansıması bekleniyor.

OYUNU RAKİP ALANA YIKACAKLAR
Ligin ilk yarısında kazanılan maçlarda bile Trabzonspor’un özellikle son bölümlerde çok fazla kapanması en göze çarpan eksilerinden birisiydi. Hüseyin Çimşir, idmanlarda bu konuda da sürekli uyarılarda bulundu ve öğrencilerine “Oyunu rakip alana yıkın” dedi.

Bir önceki yazımız olan BETPAS313.COM - TRABZONSPOR’DA HEM YÖNETİME HEM HÜSEYİN ÇİMŞİR’E DESTEK KARARI! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir